Sõpruse Puiestee avaldas uue plaadi “Planeetidegi vahel kehtib raskus!

Sõpruse Puiestee võtab oma kümme aastat kestnud tegevusperioodi kokku CD-kogumikuga “Planeetidegi vahel kehtib raskus”. Uuel albumil on kokku kuusteist laulu. Pooled paladest on valikmaterjal Sõpruse Puiestee nüüdseks läbi müüdud kolmelt kauamängivalt ning ülejäänud täiesti uued laulud.

Uue loomingu hulgast leiab palasid nagu “Planeetidegi vahel kehtib raskus”, mis räägib õnnetult hukkunud kosmonaut Komarovi viimastest minutitest kosmosesüstikus. Konkursil Eesti Laul 2011 osalenud “Rahu, ainult rahu”, peetervõsalik friigipop “Eestimaa” ja futuristlik “Jää hüvasti mu hipist sõber”. Uued lood ka kaks kaverit – retrohõngulised 60-ndatel Jaak Joala enda lauldud “Tantsulaul” ja “Sinuga koos” ning omaloominguna tantsuline “On aeg”, mida esitab bängi uus liige Merili Varik.

Vanemast materjalist on albumil esindatud kuulsad ja bändi koha pealt märgilised lood: “1905”, “Mustale Merele”, “2 meest”, “Ma olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head”, “Krambid”, “Armastuse vajadus” ja paljud paljud teised.
Sõpruse Puiestee uut plaati müüb hulgiladu Pedrobeat, www.cdonline.ee

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s